Produkty

Produkty

banner

Kreatyny

Kreatyna bywa nazywana "królową suplementów". To efekt jej pobudzającego mięśnia działania. Z jednej strony, jak żaden inny suplement, napędza przyrost masy mięśniowej, a z drugiej - zwiększa siłę mięśni pozwalając na dłuższy i wydajniejszy trening.
Na efekty jej właściwego stosowania nie trzeba długo czekać. Każdy używający jej sportowiec, czy to profesjonalista, czy amator, niemal natychmiast zauważa poprawę wydolności organizmu. To natomiast przekłada się na wspomniany już wydajniejszy i kompletny trening przynoszący spodziewane przez Ciebie rezultaty.

Z przeprowadzonych badań wynika, że już po pierwszym tzw. "cyklu kreatynowym", przyrosty beztłuszczowej masy mięśniowej mogą wynieść od 4 do nawet 6 kg! Spodziewaj się także innych rezultatów. O 10 procent rośnie bowiem także siła Twoich mięśni. Jeśli szukasz szybkich efektów, nie boisz się ciężkiego treningu, kreatyna pomoże Ci osiągnąć zakładane cele!

Warto przy tym pamiętać, że przeciętne zapotrzebowanie człowieka na kreatynę wynosi ok. 5 gramów w ciągu doby. Połowę z tego organizm pozyskuje samodzielnie, drugą połowę musisz dostarczyć wraz z pożywieniem, jako suplement i arcyważne uzupełnienie Twojej diety. Teraz już wiesz, dlaczego kreatyna jest "królową suplementów"?

Aktywne filtry