Produkty

Produkty

banner

Dla mężczyzn

Produkty tego typu oparte są na wyciągach roślinnych zawierających aktywne cząsteczki, tzw. sapoiny steroidowe, powodujące stymulację przysadki mózgowej. Zostaje w niej wytwarzany hormon luteizujący, który następnie pobudza jądra do produkcji testosteronu.

Wśród roślin używanych do produkcji tego typu produktów i uzyskiwania sapoin steroidowych najczęściej spotykamy buzdyganek ziemny, czyli popularny tribulus terrestris, kozieradka (fenugreek), maca, smilax, czarnuszka i inne.

Efektem suplementacji tego rodzaju środków jest wzrost czystej masy mięśniowej, redukcja tkanki tłuszczowej oraz pozbywanie się nadmiaru wody podskórnej. Bardzo widoczny jest również wzrost libido, większa wytrzymałość oraz wydolność treningowa. Szczególne korzyści ze stosowania suplementów powodujących wzrost testosteronu mogą odczuwać zwłaszcza mężczyźni w średnim i starszym wieku, u których wraz z wiekiem fizjologicznie obniża się poziom naturalnego testosteronu w organiźmie.

Można zatem łatwo dostrzec korzyści wynikające dla mężczyzn w związku ze stosowaniem tego typu produktów. Chodzi nie tylko o sportowców profesjonalnych i amatorów, ale również o mężczyzn pragnących poprawić swoje życie seksualne i do późnej starości cieszyć się nim.

Aktywne filtry