• Nowy

Mg12 Odnowa Sól Epsom

20,00 zł
Brutto

Mg 12 Oczyszczająca Sól Epsom - Naturalna solanka magnezowa. Detoks organizmu.

Oczyszcza organizm i przywraca naturalną równowagę.
Przeznaczona dla osób uskarżających się na zmęczenie i problemy z trawieniem.

Opakowanie
Ilość:

Powiadom gdy produkt będzie w promocji

Free Google QRcode module from Mediacom87

  • Darmowa wysyłkaDostawa do 48h
  • Darmowa wysyłkaKonkurencyjne ceny
  • Darmowa wysyłkaBezpieczne zakupy
  • Darmowa wysyłkaMożliwość zwrotu towaru

Kąpiel w roztworze soli magnezowej jest idealnym sposobem pozbycia się toksyn z organizmu oraz na przywrócenie równowagi energetycznej po ciężkim dniu.

Ma działanie odstresowujące i kojące, działa przeciwgrzybiczo oraz antybakteryjnie. W wysokiej temperaturze oraz przy odpowiednio długiej kąpieli rozpoczyna się proces przyswajania soli magnezowej przez skórę, działający relaksująco i ułatwiający zasypianie.

Wysoka jakość siarczanu magnezu - zwanego inaczej solą Epsom - umożliwia przyswajanie ważnych pierwiastków śladowych także doustnie.

Sposób użycia: 1. Rozpuść ok. 0,5 kg soli Epsom w wannie średniej wielkości, wypełnionej gorącą wodą. Nie stosuj w kąpieli żadnych środków myjących. Przy intensywnym zmęczeniu, można użyć większej ilości soli. Jeżeli chcesz jedynie wykąpać zmęczone stopy, w misce rozpuść około 150 g produktu.
2. Wejdź do solanki magnezowej i zrelaksuj się. Kąpiel powinna trwać około 15-20 minut, aby osiągnąć pożądany efekt - relaks i kojące działanie. W tym czasie organizm oczyści się z toksyn, a sole wnikną przez skórę.
3. Po zakończeniu kąpieli spłucz ciało pod bieżącą wodą.

Środki ostrożności: Całkowicie naturalnym i bezpiecznym objawem jest odczuwanie lekkiego pieczenia lub swędzenia. Jest to uczucie stopniowego przyzwyczajania się skóry do zawartych w kąpieli substancji i maleje ono wraz z czasem stosowania produktu. Produkt nie powinien mieć styczności ze skórą twarzy, a jeżeli dostanie się do oczu należy przemyć je pod bieżącą wodą. Kąpieli nie należy stosować, gdy na skórze znajdują się rany bądź silne otarcia. Po każdorazowym umyciu, opakowanie należy szczelnie zamknąć przy wykorzystaniu specjalnego zamknięcia, gdyż dostanie się wilgoci do wnętrza, zmniejsza skuteczność jego działania. Sól Epsom należy przechowywać w ciemnym i suchym miejscu, poza zasięgiem dzieci. Produkt nie jest wskazany do stosowania przez  kobiety w ciąży oraz osoby z nadciśnieniem ze względu na zalecany długi czas trwania kąpieli w gorącej wodzie.
Produkt czysty chemicznie, do stosowania zewnętrznego i wewnętrznego.

Opakowanie: 1000g (2 kąpiele).
Składniki:
heptahydrat siarczanu magnezu (kizeryt).

Specyficzne kody

ean13
5903357645717

Napisz swoją opinię

Mg12 Odnowa Sól Epsom

Mg 12 Oczyszczająca Sól Epsom - Naturalna solanka magnezowa. Detoks organizmu.

Oczyszcza organizm i przywraca naturalną równowagę.
Przeznaczona dla osób uskarżających się na zmęczenie i problemy z trawieniem.

Napisz swoją opinię