• -6%

OstroVit Supreme Pure Lysine

23,03 zł Zniżka 6%
24,50 zł
Brutto

OstroVit Supreme Pure LYSINE to preparat najwyższej klasy, stworzony w oparciu, o wyłącznie jeden składnik jakim jest L-lizyna.

Opakowanie
Smak
Ilość:
Ostatnie sztuki w magazynie

Powiadom gdy produkt będzie w promocji

Free Google QRcode module from Mediacom87

  • Darmowa wysyłkaDostawa do 48h
  • Darmowa wysyłkaKonkurencyjne ceny
  • Darmowa wysyłkaBezpieczne zakupy
  • Darmowa wysyłkaMożliwość zwrotu towaru

Zbędne aromaty, konserwanty i wypełniacze, zostały tutaj celowo pominięte, a idealna wchłanialność oraz mikronizacja na poziomie farmaceutycznym pozwoliły stworzyć suplement niemal idealny.

To wszystko podyktowane wysokimi wymaganiami konsumentów. Od najlepszych, dla najlepszych.
- 200 g L-lizyny w opakowaniu
- Aż 200 porcji w opakowaniu
- 1 porcja to 1g czystej lizyny
- Tylko jeden składnik, bez zbędnych substancji wypełniających
L-lizyna to organiczny związek chemiczny z grupy aminokwasów egzogennych, czyli niezbędnych. Ich istotą jest to, że do poprawnego funkcjonowania organizmu, musimy dostarczać ich odpowiednią ilość na drodze suplementacji lub z pożywieniem. Nasz organizm nie jest w stanie sam ich syntetyzować. Poza tym to jeden z głównych związków, który buduje wszystkie białka w naszym organizmie.

Stąd nazwa grupy, aminokwasów białkowych. L-lizyna odgrywa główną rolę w absorpcji wapnia, budowania tkanek mięśniowych, podczas rekonwalescencji po ciężkich urazach, oraz przy produkcji wielu hormonów czy enzymów.
WŁAŚCIWOŚCI OstroVit Supreme Pure Lysine
Lizyna znajdzie rewelacyjne zastosowanie u sportowców zarówno zawodowych, jak i ćwiczących rekreacyjnie. To oni szczególnie, mają zwiększone zapotrzebowanie, na podaż egzogennych aminokwasów, z naciskiem na słowo egzogennych – niezbędnych. Jakie właściwości niesie ze sobą L-lizyna?
To jeden z głównych aminokwasów, który zwiększa wchłanianie wapnia.
Niedobór lizyny jest również powiązany z nadmiernym wydaleniem wapnia.
Sposób użycia: Porcję 1 g (1 przepełniona miarka) wymieszać w 100-150 ml wody lub soku. Spożywać raz dziennie w zależności od zapotrzebowania.
Opakowanie: 200g

Specyficzne kody

ean13
5902232619867

Składniki: L-lizyna

Składniki aktywne Na porcję
L-lizyna 1000 mg

* Informujemy, że wartości odżywcze zawarte w tabelach na naszej stronie mogą ulegać nieznacznej zmianie względem produktu. Charakterystyka oferowanego przez nas towaru opiera się na różnych źródłach i miejscach pochodzenia składników, metod wytwarzania i produkcji. Nasza oferta jest w stałej rotacji magazynowej i pochodzi z różnych partii.

Napisz swoją opinię

OstroVit Supreme Pure Lysine

OstroVit Supreme Pure LYSINE to preparat najwyższej klasy, stworzony w oparciu, o wyłącznie jeden składnik jakim jest L-lizyna.

Napisz swoją opinię