Otrzymuj bieżące wiadomości.

Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

nie teraz nie, dziękuję
Moje konto Moje konto
Koszyk jest pusty
box_infolinia

infolinia

box_platnosci

box_bezpiecznezakupy

ceneo


» przeczytaj wszystkie opinie

Zamówienia hurtowe

 hurt_banerek2.jpg

 

 

Kontakt / Odbiory osobiste

 

FHU KDJ s.c. - Sklep E-forma.pl

Giełdowa 24A

33-100 Tarnów

NIP: 8732728455

 

Pod tym adresem mieści się także nasz sklep stacjonarny w którym realizujemy odbiory osobiste.

 

Sklep czynny: pn-pt godz. 07.30 - 16.00

VIDEO BLOG

Przedstawiamy filmy prezentujące nasze produkty.

Nasze filmy

Aminokwasy - podział i zastosowanie

2016-08-09 12:18:21
Aminokwasy - podział i zastosowanie - przechwytywanie.jpg

Film o odżywkach białkowych cieszył się zainteresowaniem, dlatego razem z Dawidem nagraliśmy kolejny materiał. Tym razem przedstawiamy odżywki dla sportowców z kategoriiaminokwasy‬. Dawid tłumaczy jakie mamy aminokwasy, jak jest stosować, jak działają, jak wspomagają funkcjonowanie naszego organizmu. Aminokwasy są nie tylko dla siłaczy i sportowców, ale dla każdego. Polecamy ten film.

Sklep E-forma.pl - Odżywki białkowe - podział i zastosowanie

2016-08-01 14:30:36
Sklep E-forma.pl - Odżywki białkowe - podział i zastosowanie  - odzywki-bialkowe_(1).jpg

Jest nowy film z Dawid z Giełdowej. Tym razem zrobiliśmy coś innego. Dawid nie omawia jednego konkretnego produktu, ale całą kategorię odżywek. Są to odżywki białkowe. W filmie znajdziecie informacje jaki jest podział odżywek białkowych, jak je najlepiej stosować, dla kogo są przeznaczone. Po obejrzeniu filmu łatwiejszy będzie wybór odpowiedniego białka dla siebie.

FA Vitarade Vitargo - węglowodany godne polecenia

2016-06-03 15:20:58
FA Vitarade Vitargo - węglowodany godne polecenia - favitarade.jpg

Odżywka weglowodanowa typu vitargo oparta o najwyższej jakości skrobię kukurydzianą. Cechuje się bardzo szybkim czasem wchłaniania i dostarczania energii do mięśni bez jednoczesnego wyrzutu insuliny przez trzustkę i ryzyka odkładania tkanki tłuszczowej.

QNT Amino RMT - przedtreningowa odżywka aminokwasowa

2016-04-21 11:03:10
QNT Amino RMT - przedtreningowa odżywka aminokwasowa - obrazek-aminoormt.jpg

Produkt doskonale nadaje się do stosowania głównie przed treningiem w celu ochrony mięśni przed katabolizmem, poprawienia wytrzymałości i wydolności treningowej, zwiększenia poziomu koncentracji i skupienia oraz poziomu energii mięśniowej.

QNT No+Elite - przedtreningówka z wyższej półki

2016-04-07 14:48:24
QNT No+Elite - przedtreningówka z wyższej półki - no_elite.jpg

N.O + Elite aktywizuje organizm do wyjątkowo ciężkiej pracy na treningu, pozostawiając uczucie wypełnienia mięśni i niespotykanej wcześniej siły. NO+ Elite jest rezultatem podążania naukowców QNT w ustalonym kierunku rozwoju. To przełomowa formuła zawierająca najnowsze związki tlenku azotu, które zwiększają objętość, rozmiar i siłę mięśni.

Olej kokosowy - zdrowe kwasy tłuszczowe

2016-04-07 12:45:37
Olej kokosowy - zdrowe kwasy tłuszczowe - olejkokos.jpg

Dawid z Giełdowej opowiada o zaletach oleju kokosowego, jego wpływu na nasz organizm. Przedstawia jakie olej ma zastosowanie w odżywianiu oraz w kosmetyce. Mówi o wpływie zdrowych kwasów tłuszczowych zawartych w oleju na nasze zdrowie.

Witamina C - kwas l-askorbinowy i askorbinian sodu

2016-04-07 12:06:09
Witamina C - kwas l-askorbinowy i askorbinian sodu - kwas_askorbinowy_1[3][1].jpg

Kwas L-askorbinowy inaczej Witamina C odgrywa istotną rolę w funkcjonowaniu ludzkiego organizmu.

Witamina C wzmacnia ścianki naczyń krwionośny, wygładza zmarszczki, wzmaga elastyczność skóry, rozjaśnia karnację i rozstępy, chroni skórę przed promieniowaniem UV, zapobiega starzeniu się skóry, dobrze chroni przed szkodliwym działaniem wolnych rodników. 

Hi-Tec Whey C-6 - odżywki białkowe

2016-03-29 10:50:31
Hi-Tec Whey C-6 - odżywki białkowe - hi-tec-whey-c-6-1000g[1].jpg

Odżywka białkowa Whey C-6 firmy Hi Tec stanowi idealne połączenie wszystkich frakcji serwatkowych w jedną unikalną formułę białkową. Cechuje się ona bardzo wysoką zawartością protein, łatwym i szybkim wchłanianiem i bardzo dobrym przyswajaniem oraz bogactwem kluczowych do wzrostu i regeneracji aminokwasów.

QNT Creatine Monohydrate - kreatyna

2016-03-29 09:04:41
QNT Creatine Monohydrate - kreatyna - creatine-monohydrate[1].jpg

Creatine Monohydrate z firmy QNT to czysty monowodzian kreatyny będący jej najprostszą formą. Produkt ten nie posiada innych dodatkowych substancji, a więc cechuje się krystaliczną czystością i maksymalnym możliwym rozdrobnieniem, co sprawia, że jest bardzo szybko i dobrze wchłaniany.

QNT Beeforce

2016-03-18 13:40:44
QNT Beeforce - beeforge-czekolada[1].png

Odżywka dla sportowców QNT BEEFORCE to białko wołowe uzyskane w procesie hydrolizy. Produkt jest pozbawiony tłuszczu, cholesterolu i laktozy. W pełni odpowiada na zapotrzebowanie osób trenujących na aminokwasy. Duża koncentracja aminokwasów łańcuchowych BCAA oraz glutaminy wraz z dodatkiem kreatyny w znaczący sposób przyspiesza rozwój mięśni i zwieksza ich gęstość. 

FA Napalm - przedtreningówka

2016-03-18 13:33:19
FA Napalm - przedtreningówka - fa-napalm-shot.jpg

Jest to świetny produkt przedtreningowy oparty na składnikach zarówno zwiększających pompę mięśniową, jak i stopień koncentracji i skupienia podczas treningu. 

QNT Riptek - skuteczne spalanie tłuszczu

2016-03-11 12:48:53
QNT Riptek - skuteczne spalanie tłuszczu - riptek-v2[1].jpg

Odżywka QNT - Riptek - skutecznie spala tłuszcz oraz natychmiast neutralizuje negatywne efekty wywołane jego natychmiastową redukcją. Aktywne składniki zostały poddane badaniom, które potwierdziły 12-krotnie wyższą efektywność spalania tłuszczu w czasie regularnej suplementacji Riptekiem niż innymi produktami tego typu. Redukcja tłuszczu jeszcze nigdy nie była tak efektywna!

1 2