Otrzymuj bieżące wiadomości.

Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

nie teraz nie, dziękuję
Moje konto Moje konto
Koszyk jest pusty
box_infolinia

infolinia

box_platnosci

box_bezpiecznezakupy

ceneo


» przeczytaj wszystkie opinie

Zamówienia hurtowe

 hurt_banerek2.jpg

 

 

Kontakt / Odbiory osobiste

 

FHU KDJ s.c. - Sklep E-forma.pl

Giełdowa 24A

33-100 Tarnów

NIP: 8732728455

 

Pod tym adresem mieści się także nasz sklep stacjonarny w którym realizujemy odbiory osobiste.

 

Sklep czynny: pn-pt godz. 07.30 - 16.00

Suplementy diety

Skoro trafiłeś na tę stronę, to najlepszy znak, że szukasz sposobów na podniesienie jakości swojego życia. Jednym z najskuteczniejszych sposobów jest właściwa, dobrze zbilansowana dieta. Dieta, która nie będzie dla Ciebie ciężarem i udręczeniem. Dieta rozumiana jako szereg następujących po sobie dobrych wyborów żywieniowych i - nie oszukujmy się - także smakowych.


Suplementy dietyWłaściwe odżywianie to klucz zarówno do poprawy zdrowia, jak i do osiągania sukcesów sportowych. Nieważne bowiem, czy chcesz schudnąć, przytyć, poprawić sylwetkę, czy kondycję - aby to osiągnąć musisz dobrze się odżywiać i dostarczać organizmowi wszystkich potrzebnych mu składników.


Trzeba przy tym pamiętać, że nawet najlepsze posiłki mogą nie wystarczyć, jeśli liczysz na intensyfikację efektów. Organizm sportowca, osoby poddanej wytężonemu wysiłkowi ma bowiem inne od "standardowego" zapotrzebowania na witaminy, mikroelementy, białko, węglowodany, itd.


I tu na scenę wkraczają Suplementy diety. Mówiąc w skrócie, są to uzupełnienia Twojej diety o wspomniane wyżej składniki, podawane najczęściej w formie tabletek, płynów, kapsułek, czy proszków.


Sklep e-forma oferuje niezwykle szeroki asortyment wszelkich suplementów diety, jakich tylko możesz potrzebować. Nie ważne, czy jesteś profesjonalnym sportowcem, uprawiasz sport rekreacyjnie, czy "tylko" dbasz o zdrowie.
Aby ułatwić Ci dokonanie właściwego wyboru, wszystkie produkty posiadają bardzo przystępne w formie i treści opisy, dzięki którym we właściwy sposób dobierzesz potrzebny suplement. Na żadnym etapie tego wyboru nie bój się pytać - odpowiemy na wszystkie pytania, doradzimy, rozwiejemy wątpliwości.


W naszej ofercie znajdziesz: witaminy, minerały, białka, aminokwasy, boostery, geinery, preparaty wspomagające odchudzanie, itd.


Wszystkie produkty, które są dostępne na naszej stronie łączy jedna, zasadnicza kwestia: najwyższa jakość. Każdy z nich został poddany wnikliwym badaniom, na każdym etapie produkcji i dystrybucji. 


Zabierając się za opracowanie najlepszej dla Twojego zdrowia diety warto poczytać, skonsultować wątpliwości z fachowcem, a gdy problem jest duży - także z lekarzem.