Strona główna

Strona główna

banner

  • Nowy

GymBeam Shaker Multi-Storage Blend Bootle Wielopoziomowy

27,90 zł
Brutto

Multi-Storage Blend Bottle Shaker składa się z trzech części. Oferuje pojemność 450 ml do mieszania i przenoszenia napojów, a także dwie części (100 ml + 50 ml) przeznaczone do przechowywania tabletek lub niemieszanych suplementów w proszku, takich jak białko lub kreatyna. Posiada standardową zakręcaną pokrywkę, która zapobiega rozlaniu. Dołączona do zestawu kulka z trzepaczką do mieszania pomoże idealnie wymieszać Twoje odżywki. 

Pojemność
Ilość:

Powiadom gdy produkt będzie w promocji

  • Darmowa wysyłkaDostawa do 48h
  • Darmowa wysyłkaKonkurencyjne ceny
  • Darmowa wysyłkaBezpieczne zakupy
  • Darmowa wysyłkaMożliwość zwrotu towaru

Multi-Storage Blend Bottle Shaker składa się z trzech części. Największa komora ma pojemność 450 ml i jest przeznaczona do mieszania i przenoszenia sproszkowanych suplementów, które są już przygotowane z wodą (lub innymi płynami). Środkowa część (100 ml) przeznaczona jest do przechowywania dowolnych kapsułek lub tabletek. Dolna część (50 ml) idealnie nadaje się do przechowywania niemieszanych suplementów w proszku, co jest przydatne, jeśli chcesz zabrać ze sobą porcję białka, BCAA lub kreatyny. Szejker wyposażony jest również w praktyczną kulkę z trzepaczką, która pomoże Ci idealnie wymieszać płynne suplementy, bez tworzenia grudek. Wreszcie, szczelna, zakręcana pokrywka sprawi, że płyny nie będą się rozlewać. 

Multi-Storage Blend Bottle Shaker & jego zalety

  • pojemność 450 ml na napoje
  • dwie przegródki na tabletki, kapsułki (100 ml) i suplementy w proszku (50 ml)
  • szczelna zakręcana pokrywka
  • wyposażony w trzepaczkę do przygotowywania gładkich napojów
  • skala w mililitrach (ml) i uncjach (oz)
  • wykonany z wysokiej jakości polipropylenu PP
  • bardzo wytrzymały
  • nadaje się do mycia w zmywarce, kuchence mikrofalowej i lodówce
  • nie zawiera BPA i DEHP; wykonany z nietoksycznego plastiku
  • zgodny z przepisami dotyczącymi żywności 

Materiał

80% poliwęglan, 15% polietylen, 5% stal nierdzewna

Jak używać szejkera

Wystarczy wsypać pożądaną ilość suplementu w proszku (białka w proszku, kreatyny w proszku lub boostera przedtreningowego) do szejkera, dodać wodę, mleko lub sok, zamknąć go szczelnie i wstrząsać aż do rozpuszczenia się proszku. Dzięki umieszczonej wewnątrz kulce z trzepaczką, proszek rozpuszcza się szybko i po kilku sekundach Twój ulubiony napój jest gotowy do spożycia. Po użyciu należy dokładnie wypłukać ciepłą wodą i pozostawić do wyschnięcia.

Specyficzne kody

ean13
8588007570488
Komentarze (0)