Otrzymuj bieżące wiadomości.

Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

nie teraz nie, dziękuję
Moje konto Moje konto
Filtr produktów
  • Wyróżnienie
  • Producent
  • Informacje
  • Opakowanie
  • Rozmiar
  • Smak
Koszyk jest pusty
box_infolinia

infolinia

box_platnosci

box_bezpiecznezakupy

ceneo


» przeczytaj wszystkie opinie

Zamówienia hurtowe

 hurt_banerek2.jpg

 

 

Kontakt / Odbiory osobiste

 

FHU KDJ s.c. - Sklep E-forma.pl

Giełdowa 24A

33-100 Tarnów

NIP: 8732728455

 

Pod tym adresem mieści się także nasz sklep stacjonarny w którym realizujemy odbiory osobiste.

 

Sklep czynny: pn-pt godz. 07.30 - 16.00

Produkty przedtreningowe - boostery testosteronu, arginina, AAKG

Kategoria suplementów przedtreningowych obejmuje produkty stosowane przed wysiłkiem fizycznym w celu osiągnięcia maksymalnych efektów treningowych i przeniesienia intensywności ćwiczeń na wyższy poziom. Ze względu na różnorodność tej grupy suplementów przedstawiciele wszystkich dyscyplin sportowych mogą czerpać korzyści z ich stosowania. Występują w różnych postaciach i formach - shoty, tabletki czy biały puch..

Najpopularniejsze są produkty o działaniu "pompującym", tzw. boostery azotowe, zwiększające napływ zasobnej w tlen i składniki odżywcze krwi do mięśni, co przekłada się bezpośrednio na efektywność ich pracy. Zalecane głównie do stosowania w treningu o charakterze siłowym. Składnikami dominującymi są w ich przypadku arginina i cytrulina pod różnymi postaciami..

Kolejną podkategorią są energetyki, oparte o substancje poprawiające funkcjonowanie centralnego układu nerwowego, zwiększające poziom koncentracji, skupienia i gotowości do podjęcia ciężkiego wysiłku zarówno fizycznego, jak i umysłowego. Zwykle ich skład stanowi przede wszystkim kofeina lub jej pochodne..

Bardzo popularne są również produkty hybrydowe, łączące zalety powyższych podkategorii oraz posiadające w swym składzie substancje dodatkowe i pomocnicze. Są to staki kreatynowe i przedtreningowe, które oprócz działania pompującego i pobudzającego mogą dodatkowo pomagać w neutralizacji metabolitów wysiłkowych (kwasu mlekowego), czy zwiększać poziom siły i dynamiki.

1 2