Otrzymuj bieżące wiadomości.

Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

nie teraz nie, dziękuję
Moje konto Moje konto
Filtr produktów
  • Wyróżnienie
  • Producent
  • Opakowanie
  • Smak
Koszyk jest pusty
box_infolinia

infolinia

box_platnosci

box_bezpiecznezakupy

ceneo


» przeczytaj wszystkie opinie

Zamówienia hurtowe

 hurt_banerek2.jpg

 

 

Kontakt / Odbiory osobiste

 

FHU KDJ s.c. - Sklep E-forma.pl

Giełdowa 24A

33-100 Tarnów

NIP: 8732728455

 

Pod tym adresem mieści się także nasz sklep stacjonarny w którym realizujemy odbiory osobiste.

 

Sklep czynny: pn-pt godz. 07.30 - 16.00

Odchudzanie

Dbanie o zdrowie, o wysportowaną sylwetkę, życie w stylu "fit" staje się coraz modniejsze. Jako promotorów aktywnego trybu życia bardzo nas to cieszy, ale dla e-formy.pl, sklepu z odżywkami z wieloletnią tradycją, nie jest to jednak kwestia mody, a świadomego wyboru i determinacji w dążeniu do jasno określonych celów.


Jeśli Twoim celem jest zgubienie kilku (kilkunastu, kilkudziesięciu... - pamiętaj - limity nie istnieją) zbędnych kilogramów trafiłeś pod dobry adres. Aby utrzymać motywację na wysokim poziomie, musisz widzieć efekty swojej pracy. Pomóc w tym mogą właściwie dobrane i używane zgodnie z zaleceniami reduktory tkanki tłuszczowej wspomagające Twoje odchudzanie.


Podstawą skutecznego działania jest jednak zawsze świadomość. Warto zatem wiedzieć, że sporo spalaczy tłuszczu, bądź składników przyspieszających jego redukcję znaleźć można w każdej kuchni. Należą do nich: kofeina, kurkuma, octy owocowe, zielona herbata, a nawet redukujący apetyt cynamon.


Nasze suplementy i spalacze cechuje jednak zdecydowanie wyższa skuteczność i zawartość przebadanych i bezpiecznych substancji czynnych wspomagających efekty odchudzania. To lata badań najbardziej renomowanych laboratoriów świata. Najpierw były one dostępne tylko dla profesjonalnych sportowców, teraz ich działanie może wspierać także Twój trening. Jeśli chcesz pozbyć się zbędnego tłuszczu - trafiłeś pod dobry adres. Jeśli nie wiesz co będzie dla Ciebie najlepsze - nie bój się spytać.