• Nowy

Vitaler's Melatonina 1 mg krople

35,00 zł
Brutto

Melatonina marki Vitaler's to suplement diety w kroplach zawierający melatoninę. Melatonina pomaga w skróceniu czasu potrzebnego na zaśnięcie oraz w łagodzeniu subiektywnego odczucia zespołu nagłej zmiany strefy czasowej.

Pojemność
Ilość:
Ostatnie sztuki w magazynie

Powiadom gdy produkt będzie w promocji

Free Google QRcode module from Mediacom87

  • Darmowa wysyłkaDostawa do 48h
  • Darmowa wysyłkaKonkurencyjne ceny
  • Darmowa wysyłkaBezpieczne zakupy
  • Darmowa wysyłkaMożliwość zwrotu towaru

Zażywanie melatoniny jest uznawane jako jeden z najskuteczniejszych sposobów walki z bezsennością i ogólnymi problemami ze snem. Zachowanie odpowiedniego rytmu biologicznego jest niezwykle ważne dla prawidłowego funkcjonowania. Oprócz oczywistego działania melatoniny na sen, wykazuje także szereg innych zastosować, które okazują się zbawienne dla organizmu.

Właściwości melatoniny

Melatonina reguluje dobowy cykl organizmu na podstawie sygnałów odbieranych z oczu, które następnie przesyła do mózgu. Siatkówka oka odbiera światło – sztuczne oraz naturalne, a także sztuczne bodźce świetlne (telewizory, telefony, lampy czy żarówki). Melatonina, która powstała w siatkówce oka wysyła sygnał do mózgu, co w ostateczności decyduje o poziomie senności. Melatonina znajduje swoje zastosowanie w leczeniu bezsenności przewlekłej, za którą odpowiedzialny jest rozregulowany dobowy cykl dnia. Wówczas jej działanie polega na ujednoliceniu procesów zachodzących w organizmie człowieka, a co za tym idzie, wypracowanie regularnych cyklów dobowych. Aby działanie melatoniny było skuteczne, należy precyzyjnie ustalić, o której godzinie suplement z melatoniną będzie przyjmowany.

Melatonina – suplementowanie

Melatonina to hormon, który jest naturalnie wytwarzany w organizmie człowieka. Zaburzenia jego wydzielania lub całkowity brak prowadzi do poważnych zaburzeń snu, a ostatecznie także do bezsenności. Zaburzenia snu to wynik niezgodności między naturalnym rytmem dobowym organizmu a tym, który narzuca prowadzony styl życia. Na rozregulowanie dobowego rytmu dnia może mieć wpływ praca na nocne zmiany lub nauka do późnych godzin. Osoby z zaburzeniami snu odczuwają zmęczenie dopiero w późnych godzinach nocnych, co skutecznie wpływa na jakość snu i rozdrażnienie. Zaburzenia snu przekładają się na problemy z koncentracją, zmęczenie w ciągu dnia, oraz ogólne złe samopoczucie. Aby przywrócić regularność dobowego cyklu, można sięgnąć po suplement diety zawierający odpowiednią dawkę melatoniny. Na rynku dostępnych jest wiele suplementów pomagających w zasypianiu. Można wybierać spośród ziołowych suplementów, które zawierają melatoninę połączoną z innymi składnikami pochodzenia naturalnego oraz preparatów, które zawierają w składzie czystą melatoninę.

Wielkość opakowania: 30 ml

Porcja jednorazowa: 5 kropli

Ilość porcji w opakowaniu: 180

Sposób użycia:

5 kropli dziennie z posiłkiem. Przed użyciem wstrząsnąć.

Przeciwwskazania:

Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu. W okresie ciąży i karmienia piersią przed zastosowaniem należy skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą.

Przechowywanie:

Przechowywać w suchym i ciemnym miejscu, w temperaturze 0-25ºC, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Ważne:

Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) prawidłowo zróżnicowanej diety. Zrównoważony sposób żywienia i prawidłowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu człowieka. Nie należy przekraczać maksymalnej zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Specyficzne kody

ean13
5907678402455

Składniki: Woda, melatonina.

Składniki 5 kropli %RWS
Melatonina 1 mg -

Napisz swoją opinię

Vitaler's Melatonina 1 mg krople

Melatonina marki Vitaler's to suplement diety w kroplach zawierający melatoninę. Melatonina pomaga w skróceniu czasu potrzebnego na zaśnięcie oraz w łagodzeniu subiektywnego odczucia zespołu nagłej zmiany strefy czasowej.

Napisz swoją opinię