• -9%

OstroVit Tri-Creatine Malate

18,66 zł Zniżka 9%
20,50 zł
Brutto

OstroVit Tri-Creatine Malate to najwyższej jakości suplement diety będący źródłem jabłczanu kreatyny.

Opakowanie
Smak
Ilość:

Powiadom gdy produkt będzie w promocji

Free Google QRcode module from Mediacom87

  • Darmowa wysyłkaDostawa do 48h
  • Darmowa wysyłkaKonkurencyjne ceny
  • Darmowa wysyłkaBezpieczne zakupy
  • Darmowa wysyłkaMożliwość zwrotu towaru

Jest to połączenie kreatyny z kwasem jabłkowym w stosunku 1:3. Suplement nie zawiera zbędnych zbrylaczy, wypełniaczy i innych dodatków.

Mikronizacja produktu stoi na najwyższym poziomie. Idealna biodostępność i wysoka rozpuszczalność produktu, zostały podyktowane wysokimi wymaganiami konsumentów.
- 300 g jabłczanu kreatyny w opakowaniu
- 120 porcji produktu
- 1 porcja = 2.5 g
- Przepyszna gama smaków linii True Taste
Jabłczan kreatyny - Tri Creatine Malate
Jabłczan kreatyny wielokrotnie potęguje anaboliczne, ergogeniczne i antykataboliczne działanie kreatyny.Kreatyna to związek organiczny zbudowany z fragmentów białek, występujący w tkance mięśniowej. Głównym zadaniem kreatyny jest gromadzenie energii w mięśniach, co wpływa na zwiększenie ilości energii, którą można wykorzystać w trakcie treningu. Zwiększona zawartość energii w mięśniach, prowadzi do wzrostu siły i wytrzymałości organizmu, a tym samym do regularnego wzrostu efektywności treningów. Dodatkowo przyspiesza wzrostu beztłuszczowej masy ciała, wzrost siły mięśniowej oraz zwiększenie wydolności organizmu. Ponadto podwyższona zawartość kreatyny przyczynia się do szybszej regeneracji mięśni między seriami treningowymi, co opóźnia efekt zmęczenia fizycznego i psychicznego organizmu.
Jabłczan kreatyny jest jedną z najlepiej rozpuszczalnych form kreatyny, bardzo dobrze przyswajalną przez organizm oraz efektywnie przemienianą w fosfokreatynę. Cechuje się wysoką stabilnością, dzięki większej odporności na enzymy żołądkowe.
Najlepsze efekty przynosi długotrwała suplementacja połączona z prawidłową, dobrze zbilansowaną dietą, odpowiednim treningiem i odpoczynkiem.
- Działa anabolicznie - wspomaga budowę czystej masy mięśniowej
- Zwiększa siłę i wydolności organizmu
- Wspomaga proces redukcji tkanki tłuszczowej
- Zwiększa efektywność treningów
Sposób użycia: Porcję 2.5 g (1/2 miarki) wymieszać w 100 - 150 ml wody lub soku. W dni tre­nin­gowe pić dwie por­cje dzien­nie - jedną bez­po­śred­nio po prze­bu­dze­niu, drugą por­cję po tre­ningu. W dni nie­tre­nin­gowe pić jedną por­cję dziennie po prze­bu­dze­niu.
Opakowanie: 300g / 500g

Specyficzne kody

ean13
5902232611557

Składniki: Jabłczan kreatyny, aromat, tauryna, substancje słodzące: sukraloza, acesulfam K; chlorowodorek pirydoksyny (wit. B6).

Składniki aktywne Na porcję
Jabłczan kreatyny 2377 mg
- w tym kreatyna 1761 mg
Tauryna 25 mg
Witamina B6 2.5 mg

* Informujemy, że wartości odżywcze zawarte w tabelach na naszej stronie mogą ulegać nieznacznej zmianie względem produktu. Charakterystyka oferowanego przez nas towaru opiera się na różnych źródłach i miejscach pochodzenia składników, metod wytwarzania i produkcji. Nasza oferta jest w stałej rotacji magazynowej i pochodzi z różnych partii.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Napisz swoją opinię

OstroVit Tri-Creatine Malate

OstroVit Tri-Creatine Malate to najwyższej jakości suplement diety będący źródłem jabłczanu kreatyny.

Napisz swoją opinię