Otrzymuj bieżące wiadomości.

Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

nie teraz nie, dziękuję
Moje konto Moje konto
Filtr produktów
 • Wyróżnienie
 • Producent
 • Opakowanie
 • Smak
Koszyk jest pusty
box_infolinia

infolinia

box_platnosci

box_bezpiecznezakupy

ceneo


» przeczytaj wszystkie opinie

Zamówienia hurtowe

 hurt_banerek2.jpg

 

 

Kontakt / Odbiory osobiste

 

FHU KDJ s.c. - Sklep E-forma.pl

Giełdowa 24A

33-100 Tarnów

NIP: 8732728455

 

Pod tym adresem mieści się także nasz sklep stacjonarny w którym realizujemy odbiory osobiste.

 

Sklep czynny: pn-pt godz. 07.30 - 16.00

Jabłczan kreatyny

Jednym z najczęściej stosowanych przez sportowców związków anabolicznych jest kreatyna. Jabłczan kreatyny (inaczej TCM) to z kolei zjonizowana postać kwasu jabłkowego. Jego regularne stosowanie przyspiesza przyrost masy mięśniowej i dedykowane jest sportowcom wyczynowym.

Suplement nadaje się do długotrwałego stosowania, ponieważ dzięki obecności kwasu nie dochodzi do rozpadu suplementu w kreatynę i niemal natychmiastowego wchłonięcia. Ponadto, wskutek mniejszych zdolności wiązania wody, zatrzymuje mniej wody w przestrzeniach międzykomórkowych wchodzących w skład mięśni. Odżywki tego typu uznawane są przez sportowców za suplementy zapewniające lepszą regenerację mięśni oraz zauważalne, długofalowe efekty treningu.

 • R2G TRI-CREATINE MALATE TCM JABŁCZAN KREATYNY 500g PROMOCJA

  33.00
 • BIAŁY PUCH JABŁCZAN KREATYNY SIŁA SZYBKOŚĆ DYNAMIKA 210G Biały Puch - bialy_puch_logo[1].png

  20.00
 • Trec CM3 [90 kaps.] Trec - trec_logo.png

  19.90
 • Trec Cm3 Jabłczan kreatyny 250g Trec - trec_logo.png

  Trec Cm3 Jabłczan kreatyny 250g - cm3.png
  Specjalne promocje

  39.90
 • TREC CREA9 Xtreme Powder MATRIX KREATYNA 180g Trec - trec_logo.png

  INNOWACYJNY KOMPLEKS KREATYNOWY.  CREA9 XTREME POWDER zawiera kreatynę, która zwiększa wydolność fizyczną w przypadku następujących po sobie krótkich, bardzo intensywnych ćwiczeń fizycznych. Korzystny efekt występuje w przypadku spożywania 3 g kreatyny dziennie.

  54.00
 • Olimp TCM MEGA CAPS Olimp - olimp_logo.png

  Kreatyna TCM firmy Olimp zawiera 100% jabłczanu kreatyny (Tricreatine malate), molekuły która sprzęga cząsteczkę kreatyny z cząsteczką jabłczanu. Jabłaczan jako metabolit glukozy należący do grupy hydroksykwasów karboksylowych stymuluje insulinę i znakomicie wspomaga transport oraz pobieranie kreatyny przez komórki mięśniowe zarówno w metabolizmie spoczynkowym jak i wysiłkowym.

  29.00
 • Trec CM3 jabłczan kreatyny w kapsułkach Trec - trec_logo.png

  CM3 1250 firmy Trec jest preparatem zawierającym w swoim składzie udoskonaloną formułę kreatyny w jej najbardziej bio - dostępnej postaci jaką jest 100% jabłczan kreatyny (tri - creatine malate). Od wielu lat kreatyna jest jedną z najbardziej popularnych i efektywnych substancji używanych w kulturystyce oraz innych sportach wyczynowych w okresie budowania siły i masy mięśniowej. 

  7.50
 • Trec Cm3 POWDER Trec - trec_logo.png

  CM3 POWDER jest nowoczesnym suplementem opartym na udoskonalonej latami badań formule bio kreatyny - jabłczanie.

  40.60
 • Olimp Creatine Xplode Powder 500g Olimp - olimp_logo.png

  Creatine Xplode to sześć najpopularniejszych i najbardziej skutecznych form kreatyn dla sportowców w jednym, zbilansowanym produkcie.

  86.00
 • Ostrovit Tri Creatine Malate - TCM Kreatyna Jabłczan Kreatyny - 300g Ostrovit - ostrovit_logo.png

  T.C.M. + TAURINE to najwyższej jakości jabłczan kreatyny, który wielokrotnie potęguje anaboliczne, ergogeniczne i antykataboliczne działanie kreatyny. Połączenie trzech cząsteczek kreatyny z jedną cząsteczką jabłczanu zabezpiecza grupy funkcyjne kreatyny czyniąc ją dużo bardziej stabilną w kwaśnym środowisku soku żołądkowego oraz wewnątrz pracujących komórek mięśniowych.

  23.90
 • Ostrovit Tri Creatine Malate - TCM Kreatyna Jabłczan Kreatyny - 500g Ostrovit - ostrovit_logo.png

  T.C.M. + TAURINE to najwyższej jakości jabłczan kreatyny, który wielokrotnie potęguje anaboliczne, ergogeniczne i antykataboliczne działanie kreatyny. Połączenie trzech cząsteczek kreatyny z jedną cząsteczką jabłczanu zabezpiecza grupy funkcyjne kreatyny czyniąc ją dużo bardziej stabilną w kwaśnym środowisku soku żołądkowego oraz wewnątrz pracujących komórek mięśniowych.

  30.40