Produkty

Produkty

  • New

Zestaw gum do ćwiczeń - 5 sztuk

zł37.90
Tax included

Zestaw gum MT Band to niezawodny sprzęt, który świetnie sprawdzi się zarówno w treningu, jak i rehabilitacji. Dostępność pięciu oporów pozwala dostosować pętlę do rodzaju ćwiczeń i indywidualnych predyspozycji. Daje też możliwość skalowania treningu.

Quantity
Obecnie brak na stanie

Alert me when price drops

Free Google QRcode module from Mediacom87

  • Darmowa wysyłkaDostawa do 48h
  • Darmowa wysyłkaKonkurencyjne ceny
  • Darmowa wysyłkaBezpieczne zakupy
  • Darmowa wysyłkaMożliwość zwrotu towaru

Słabsze mogą być wykorzystywane w rozgrzewce do aktywacji mięśni, jak i ich rozluźnienia w stretchingu. Są też często stosowane terapiach pourazowych. Grubsze, tym samym mocniejsze, wymagają większego wysiłku i pozwalają na przeprowadzenie treningu siłowego bez masywnego sprzętu. Regularne stosowanie gum poprawia jędrność ciała, wpływa na jego wyszczuplenie, umięśnienie, ale pomaga również w redukcji tkanki tłuszczowej. Sylwetka staje się smukła, ciało gibkie i odporne na urazy. Zwiększenie zakresu ruchu w stawach wpływa na większą mobilność i sprawność organizmu. Pętle MT Band wykonane zostały z wytrzymałego lateksu, który jednocześnie jest bezpieczny dla skóry. Są lekkie oraz poręczne i nie zajmują dużo miejsca, więc można je mieć zawsze pod ręką, w torbie czy plecaku. Do zestawu dołączony jest pokrowiec, który ułatwia przechowywanie i transport. Dzięki niemu bez problemu można zabrać cały komplet na trening, w plener lub podróż.

Zastosowanie gum oporowych MT Band:

- aktywacja mięśni w trakcie rozgrzewki

- rozluźnienie ciała podczas stretchingu

- możliwość przeprowadzenia treningu siłowego, imitacja ćwiczeń na maszynach

- przyspieszenie regeneracji podczas rekonwalescencji

- zwiększenie zakresu ruchu w stawach po urazie

Zalety pętli oporowych MT Band:

- dostępność 5 oporów dla lepszego dopasowania do rodzaju ćwiczeń i indywidualnych możliwości

- możliwość zastosowania w treningu i rehabilitacji

- alternatywa dla wielkogabarytowego sprzętu do treningu siłowego

- wytrzymały materiał

- pokrowiec ułatwiający przechowywanie i transport

Parametry gum:

Materiał: lateks

Wymiary:

guma:

długość – 31 cm

szerokość – 5cm

pokrowiec:

szerokość – 11 cm

wysokość – 18cm

Waga zestawu: 120g

Ćwiczenia to nie tylko dobry sposób na wyrzeźbienie sylwetki i poprawę kondycji, ale są też coraz częściej wykorzystywaną w rehabilitacji metodą terapii. Aktywacja mięśni odgrywa kluczową rolę w okresie pourazowym, gdyż pozwala zmobilizować ciało do pracy i przywrócić mu pełną sprawność. Wpływa również na poprawę ruchomości stawów i ustabilizowanie całej sylwetki. Mocny "core" jest niezbędny do prawidłowego funkcjonowania organizmu, gdyż stanowi podporę dla całego ciała. To on odciąża kręgosłup oraz zapobiega kontuzjom. Ćwiczenie mięśni głębokich brzucha i prostowników pleców jest więc niezbędnym elementem nie tylko w treningu przygotowawczym, ale również pomaga w wykonywaniu codziennych obowiązków w sposób kontrolowany i bezurazowy. By właściwie zaktywizować mięśnie i przyszykować je do dalszego wysiłku warto zastosować różnego rodzaju akcesoria, które zwiększą efektywność i skrócą czas, potrzebny do uzyskania zadowalających rezultatów.

Inne

Specific References

ean13
5902802908292

Write your review

Zestaw gum do ćwiczeń - 5 sztuk

Zestaw gum MT Band to niezawodny sprzęt, który świetnie sprawdzi się zarówno w treningu, jak i rehabilitacji. Dostępność pięciu oporów pozwala dostosować pętlę do rodzaju ćwiczeń i indywidualnych predyspozycji. Daje też możliwość skalowania treningu.

Write your review