Otrzymuj bieżące wiadomości.

Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

nie teraz nie, dziękuję
Moje konto Moje konto
Filtr produktów
  • Producent
  • Smak
Koszyk jest pusty
box_infolinia

infolinia

box_platnosci

box_bezpiecznezakupy

ceneo


» przeczytaj wszystkie opinie

Zamówienia hurtowe

 hurt_banerek2.jpg

 

 

Kontakt / Odbiory osobiste

 

FHU KDJ s.c. - Sklep E-forma.pl

Giełdowa 24A

33-100 Tarnów

NIP: 8732728455

 

Pod tym adresem mieści się także nasz sklep stacjonarny w którym realizujemy odbiory osobiste.

 

Sklep czynny: pn-pt godz. 07.30 - 16.00

Dieta odchudzająca - L-karnityna i cla

Moda na zdrowy tryb życia i dbanie o sylwetkę przynosi wiele korzyści. Jedną z nich jest wzrost świadomości Polaków odnośnie tego jak żyć, jak dbać o zdrowie, jak się odżywiać i jak wybierać najlepsze dla siebie produkty.

Jeśli zatem poszukujecie "skrojonych swoją miarą" rozwiązań lepiej trafić nie mogliście. e-Forma.pl oferuje tylko najwyższej jakości suplementy i rozwiązania dla osób świadomych tego, co chcą osiągnąć.

My w tym pomożemy oferując to, co mamy najlepszego, m.in:

CLA (sprzężony kwas linolowy) występuje w wielu produktach, m.in. w wołowinie, mleku i serach. Badania laboratoryjne dowiodły, że jego przyjmowanie przyspiesza metabolizm, co jest niezwykle istotne szczególnie dla tych, którym zależy na utracie zbędnej tkanki tłuszczowej.

 

L-karnityna to organiczny związek chemiczny syntetyzowany w nerkach, wątrobie i mózgu. L-karnityna występuje w pewnych ilościach w organizmie człowieka i zwierząt. Syntetyzowana jest z aminokwasów (lizyny i metioniny) w nerkach i wątrobie, a magazynowana w mięśniach. Do organizmu dostarczana jest też z dietą, głównie z produktami mięsnymi i mlekiem. Produkty roślinne zawierają śladowe ilości tego związku. Szczególnie polecana tym, którzy chcą pozbyć się zbędnej tkanki tłuszczowej.