Oferta sklepu E-FORMA.PL skierowana jest do

 • Klientów indywidualnych
  Prezentujemy Państwu szeroki zakres dostępnego asortymentu, który fizycznie znajduje się w naszym magazynie. Zakupów może dokonać każdy kogo zainteresuje nasza oferta, a dzięki współpracy z firmami kurierskimi dostarczamy zamówione towary pod adres wskazany podczas składania zamówienia. Łatwy wybórPosiadamy inteligentną wyszukiwarkę produktów a asortyment został podzielony na odpowiednie kategorie. Istnieje możliowość porównania towaru, dodania produktów do swojej prywatnej listy zakupów a koszyk dostępny jest z każdego miejsca w sklepie.
 • Firm i instytucji
  Na naszej platformie obsługujemy również zamówienia hurtowe. Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem w Polsce marki QNT, dlatego też na tę markę oferujemy atrakcyjne warunki handlowe dla naszych klientów. Współpracujemy głównie ze sklepami, klubami fitness, dietetykami oraz fizjoterapeutami.Jak skorzystać z oferty Jeżeli interesuje Cię nasza oferta, chcesz mieć dostęp do produktów najwyższej jakości w doskonałej cenie - załóż konto na naszej platformie sprzedażowej oraz skontaktuj się z nami w celu nawiązania dłuższej współpracy a także włączenia oferty hurtowej dla Twojego konta.

Obsługa klienta

 • Klient detaliczny
  Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach: 8:00-16:00. Jeżeli masz dodatkowe pytania dotyczące oferty skontaktuj się z nami poprzez e-mail lub telefon:
  e-mial: biuro@e-forma.pl
  telefon: 14 626 08 77
 • Klient hurtowy
  Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach: 8:00-16:00. Jeżeli masz pytania dotyczące współpracy B2B skontaktuj się z nami poprzez e-mail lub telefon:
  e-mail: hurt@eforma.pl
  telefon: 662 262 307
Dla Twojej wygody współpracujemy z najlepszymi kurierami
Nasza firma od lat współpracuje tylko z najlepszymi dostawcami na rynku. Oferujemy Państwu możliwość dostarczenia przesyłki bezpośrednio pod drzwi domu za pośrednictwem kuriera UPS, a także dzięki zintegrowanemu systemowi obsługujemy wysyłkę towaru do wszystkich dostępnych paczkomatów Inpost.
 • Darmowa wysyłkaDostawa do 48 godzin
 • Darmowa wysyłkaKonkurencyjne ceny
 • Darmowa wysyłkaBezpieczne zakupy
 • Darmowa wysyłkaMożliwość zwrotu towaru