Otrzymuj bieżące wiadomości.

Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

nie teraz nie, dziękuję
Moje konto Moje konto
Filtr produktów
  • Wyróżnienie
  • Producent
  • Opakowanie
  • Smak
Koszyk jest pusty
box_infolinia

infolinia

box_platnosci

box_bezpiecznezakupy

ceneo


» przeczytaj wszystkie opinie

Zamówienia hurtowe

 hurt_banerek2.jpg

 

 

Kontakt / Odbiory osobiste

 

FHU KDJ s.c. - Sklep E-forma.pl

Giełdowa 24A

33-100 Tarnów

NIP: 8732728455

 

Pod tym adresem mieści się także nasz sklep stacjonarny w którym realizujemy odbiory osobiste.

 

Sklep czynny: pn-pt godz. 07.30 - 16.00

Boostery testosteronu

Produkty wywołujące w organizmie naturalny fizjologiczny wzrost testosteronu stanowią bardzo prężnie rozwijającą się gałąź branży suplementacyjnej dedykowanej typowo dla mężczyzn.

Ich niezmiennie i ciągle rosnącą popularność warunkuje bardzo wysoka skuteczność w działaniu.

Produkty tego typu oparte są na wyciągach roślinnych zawierających aktywne cząsteczki, tzw. sapoiny steroidowe, powodujące stymulację przysadki mózgowej. Zostaje w niej wytwarzany hormon luteizujący, który następnie pobudza jądra do produkcji testosteronu.

Wśród roślin używanych do produkcji tego typu produktów i uzyskiwania sapoin steroidowych najczęściej spotykamy buzdyganek ziemny, czyli popularny tribulus terrestris, kozieradka (fenugreek), maca, smilax, czarnuszka i inne.

Efektem suplementacji tego rodzaju środków jest wzrost czystej masy mięśniowej, redukcja tkanki tłuszczowej oraz pozbywanie się nadmiaru wody podskórnej. Bardzo widoczny jest również wzrost libido, większa wytrzymałość oraz wydolność treningowa. Szczególne korzyści ze stosowania suplementów powodujących wzrost testosteronu mogą odczuwać zwłaszcza mężczyźni w średnim i starszym wieku, u których wraz z wiekiem fizjologicznie obniża się poziom naturalnego testosteronu w organiźmie.

 

Można zatem łatwo dostrzec korzyści wynikające dla mężczyzn w związku ze stosowaniem tego typu produktów. Chodzi nie tylko o sportowców profesjonalnych i amatorów, ale również o mężczyzn pragnących poprawić swoje życie seksualne i do późnej starości cieszyć się nim.