Strona główna

Strona główna

banner

Testapil to rewelacyjny suplement dla mężczyzn

R2G Testapil przeznaczony jest wyłącznie dla mężczyzn, u których wraz z wiekiem stopniowo maleje naturalna produkcja i poziom endogennego testosteronu i innych hormonów anabolicznych. Mogą oni czerpać korzyści płynące z działania na sferę seksualną, treningową i aktywności dnia codziennego.

Czym jest R2G Testapil?

R2G Testapil to oparty o naturalne składniki roślinne, mineralne i witaminowe booster wewnątrzustrojowego testosteronu. Zaliczamy do nich w tym przypadku wyciąg z buzdyganka naziemnego (tribulus terrestris), zawierający aż 95% saponin steroidowych (cząsteczek aktywnych), kwas d-asparaginowy (DAA), wyciąg z kozieradki (fenugreek), cynk, magnez oraz witaminę B6. Bardzo ważnym aspektem jest nie tylko ilość, ale także najwyższa jakość i olbrzymie stężenie tychże substancji. Dzięki temu następuje maksymalna odpowiedź organizmu na tak potężny bodziec anaboliczny.

Składniki użyte do produkcji R2G Testapil są wyłącznie jakości premium, o znanym od lat i cenionym działaniu, dostarczane od zaufanych i sprawdzonych dostawców.

Cechy charakterystyczne

R2G Testapil charakteryzuje się bogatym składem, gdzie praktycznie każdy element występuje w maksymalnym możliwym do osiągnięcia w takim zestawieniu stężeniu. Są one skomponowane w sposób pozwalający pobudzić anabolizm organizmu na kilku płaszczyznach. W odróżnieniu od większości tego typu suplementów dawkę dzienną spożywa się w jednej porcji (przed snem) i nie trzeba jej rozbijać na 3-4 mniejsze w ciągu dnia. Preparat wystarcza na około 3 tygodnie, po których należy zrobić jednotygodniową przerwę w dawkowaniu. Dzięki temu uzyskuje się maksymalną stymulację anaboliczną i długotrwałe efekty suplementacji.

Działanie

R2G Testapil w pierwszym rzędzie wpływa na sekrecję naturalnego, endogennego (wewnętrznego) testosteronu w organizmie. Saponiny steroidowe stymulują przysadkę mózgową do wydzielania hormonu luteinizującego, a ten docierając do jąder wpływa na produkcję testosteronu. Cynk, magnez i witamina B6 działając synergistycznie pozwalają oprócz tego uwalniać w organizmie także hormon wzrostu (GH, somatotropina) oraz insulinopodobny czynnik wzrostu (IGF-1). Wszystko to ma niebagatelne znaczenie w kontekście budowy wysokiej jakości muskulatury oraz redukcji tkanki tłuszczowej i wody podskórnej. Polepszeniu ulega asymilacja aminokwasów i rozdysponowanie ich na bieżące potrzeby organizmu, w tym przyspieszenie budowy czystej masy mięśniowej. R2G Testapil przyczynia się również do zwiększenia libido, możliwości seksualnych, witalności oraz poprawy ogólnego samopoczucia. Maksymalizacji ulegają wyniki sportowe (niezależnie od rodzaju dyscypliny), a także regeneracja potreningowa. Preparat wpływa również na restytucję nocną, lepszą jakość snu oraz wydzielanie różnego typu enzymów i wytwarzanie komórek odpornościowych.

Przeznaczenie

R2G Testapil przeznaczony jest wyłącznie dla mężczyzn, u których wraz z wiekiem stopniowo maleje naturalna produkcja i poziom endogennego testosteronu i innych hormonów anabolicznych. Mogą oni czerpać korzyści płynące z działania na sferę seksualną, treningową i aktywności dnia codziennego. Składniki użyte do produkcji są substancjami ogólnie dozwolonymi do stosowania w suplementacji, stąd jest to preparat niezwykle przydatny zarówno dla sportowców amatorów, jak i profesjonalistów. Również mężczyźni pragnący znacząco poprawić swój komfort życia znajdą w R2G Testapil niezastąpionego sprzymierzeńca.