Strona główna

Strona główna

banner

Testapil siła mężczyzny zamknięta w kapsułkach

Jeśli jesteś mężczyzną, uprawiającym sport i chcesz wzmocnić swoje siły witalne oraz dążysz do utrzymania sprawności fizycznej to R2G Testapil jest dla Ciebie.

Swoje wspierające organizm działanie Testapil R2G zawdzięcza obecności ekstraktów takich jak:

Buzdyganek naziemny

Buzdyganek naziemny (Tribulus terrestris L.), w krajach Europy wschodniej uchodzi za afrodyzjak. Od lat 70 XX wieku wykorzystywany jest jako element suplementów dla sportowców. Głównymi składnikami aktywnymi występującymi w owocach buzdyganka są saponiny steroidowe, w szczególności protodioscyna. Jej mechanizm działania nie jest do końca zbadany. Substancja ta ulega w organizmie przekształceniu w dehydroepiandrosteron (DHEA), a ten z kolej w testosteron. Zatem stosowanie ekstraktu z buzdyganka naziemnego może prowadzić do zwiększonej produkcji testosteronu oraz wpływać na spermatogenezę. Prócz tego zwiększa retencję azotu, pobudza syntezę białek. Buzdyganek naziemny zapobiega stłuszczeniu wątroby, może łagodzić objawy andropauzy. Wyciągi buzdyganka mają wpływ na zwiększenie siły fizycznej. Przeciwwskazaniem w stosowaniu buzdyganka są odwodnienie organizmu, niedokrwistość oraz nadciśnienie tętnicze.

Magnez

W skład Testapilu wchodzi również cytrynian magnezu. Magnez jest składnikiem przeszło 300 enzymów biorących udział w syntezie białek, DNA, RNA, bierze udział w utrzymaniu homeostazy mineralnej organizmu oraz ma wpływ na układ kostno-szkieletowy. Warunkuje prawidłowe stężenie potasu we krwi, odgrywa rolę w skurczu mięśni, w tym mięśnia sercowego oraz wpływa na pobudliwość nerwowo-mięśniową. Forma cytrynianu magnezu jest jedną z lepiej przyswajalnych przez organizm.

Kozieradka pospolita (Fenugreek)

Działanie kozieradki (Fenugreek) było już znane w starożytności. Wpływ na obniżenie glukozy we krwi, zwiększone uwalnianie insuliny, wpływ na obniżenie stężenia cholesterolu całkowitego oraz frakcji LDL oraz trójglicerydów to podstawowe działanie nasion kozieradki. Prócz tego stymuluje wydzielanie interleukin IL-6 i IL-10 dając działanie przeciwbólowe oraz przeciwzapalne. Ciekawym aspektem działania kozieradki jest również wpływ na układ nerwowy. W szczególności wpływ na regenerację komórek nerwowych, polepszenie pamięci. Stąd wykorzystanie nasion kozieradki w profilaktyce chorób neurodegeneracyjnych, głównie Alzheimera. 

Kwas asparaginowy

Kolejna substancja, która pozytywnie wpływa na organizm oraz układ nerwowy to kwas asparaginowy. Jest to naturalnie występująca w organizmie substancja. Pobudza aktywność neuronów, ułatwia uczenie, zapamiętywanie, wzmaga koncentrację oraz poprawia samopoczucie. 

Cynk

Rola cynku w organizmie jest bardzo dobrze poznana. Jest to składnik wielu enzymów, bierze udział w produkcji kwasów nukleinowych oraz białek. Jest niezbędny w syntezie hormonów w szczególności insuliny i tyroksyny oraz do prawidłowego funkcjonowania męskiego układu rozrodczego. Jego niedobór wpływa na niedostateczną produkcję testosteronu oraz zaburzenia spermatogenezy.

Witamina B6

Ostatnim składnikiem Testapilu jest witamina B6, zwana pirydoksyną.  Jej optymalna podaż zapewnia prawidłowe działanie około 140 reakcji enzymatycznych. Jest kolejną substancją, która bierze udział w syntezie białek. Jest niezbędna do metabolizmu węglowodanów 

i lipidów. Dodatkowo reguluje działanie hormonów steroidowych, stąd jej obecność w Testapilu firmy R2G.

Zapraszamy do zakupu!

KLIKNIJ W TEN LINK