Strona główna

Strona główna

banner

Baton białkowy, przekąska idealna

Pyszny batonik w formie wafla oparty o białko serwatki i inne białka mleczne. Może stanowić źródło pełnowartościowych białek i węglowodanów zarówno po treningu, jak i w ciągu dnia jako smaczna przekąska. Świetnie wspomaga wzrost masy mięśniowej oraz regenerację powysiłkową.

Białko obecne w QNT Protein Wafer jest kluczowym składnikiem pomagającym w optymalnym rozwoju Twoich mięśni. W rzeczywistości ten ważny składnik odżywczy w dziedzinie żywienia sportowców pomaga Twoim mięśniom odbudować się po najbardziej intensywnych sesjach. Twoje włókna mięśniowe, które zostały napięte podczas wysiłku, potrzebują białka, aby odbudować się w najlepszy możliwy sposób. Dodanie białka do diety, zwłaszcza w okresie okna metabolicznego, które otwiera się zaraz po treningu, pozwoli włóknom mięśniowym na budowanie silniejszych i masywniejszych połączeń. Białko jest przydatne zarówno w utrzymaniu i wzroście masy mięśniowej, jak również w zmniejszaniu bólu mięśni po treningu. Ponadto spożywanie białka sprzyja uczuciu sytości, co pomaga regulować i utrzymać pożądaną wagę.

QNT Protein Wafer dostarcza aż 32% wysokiej jakości białka na wafelek! Dzięki tej zdrowej przekąsce nie będziesz już mieć trudności z odżywieniem mięśni po intensywnym treningu lub w ciągu dnia. Gwarancja wysokiej jakości spożycia białka przy zaledwie kilku przepysznych kęsach!

Białkowe wafelki możecie znaleźć teraz na e-formie w przepysznych cenach :)

Sprawdźcie sami!

Wafelek proteinowy - czekoladowy

Wafelek proteinowy - waniliowy

Wafelek proteinowy Vege - Orzechowy