Otrzymuj bieżące wiadomości.

Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

nie teraz nie, dziękuję
Moje konto Moje konto
Filtr produktów
  • Wyróżnienie
  • Producent
  • Informacje
  • Opakowanie
  • Rozmiar
  • Smak
Koszyk jest pusty
box_infolinia

infolinia

box_platnosci

box_bezpiecznezakupy

ceneo


» przeczytaj wszystkie opinie

Zamówienia hurtowe

 hurt_banerek2.jpg

 

 

Kontakt / Odbiory osobiste

 

FHU KDJ s.c. - Sklep E-forma.pl

Giełdowa 24A

33-100 Tarnów

NIP: 8732728455

 

Pod tym adresem mieści się także nasz sklep stacjonarny w którym realizujemy odbiory osobiste.

 

Sklep czynny: pn-pt godz. 07.30 - 16.00

BIAŁY PUCH -odżywki funkcjonalne

Producenci

Opis strony

Czas na rewolucję w suplementacji !

Czas na Biały Puch!

 

Rywalizacja sportowa powinna odbywać się w duchu fair play. Niestety, nie zawsze tak jest. Młodzi sportowcy, pozbawieni finansowego wsparcia często nie mogą konkurować na tych samych, zdrowych zasadach. Każdy sportowiec wie, że w przypadku wyrównanej, zaciętej rywalizacji o sukcesie decydują szczegóły. Biały Puch daje Ci szansę kompleksowego wspierania organizmu najwyższej jakości suplementami. Teraz wszystko zależy tylko od Ciebie i Twojej woli walki o sukces. Cel jest w zasięgu ręki, bez względu o co walczysz: zdrowie, piękną sylwetkę, czy medale.

 

Biały Puch powstał aby wyrównać szanse! Aby umożliwić sportową rywalizację w duchu fair play bez martwienia się o koszty. Jesteś gotów na rewolucję?

 

Biały Puch to pierwsza tak wymyślona, w pełni profesjonalna linia produktów niezbędnych dla rozwoju i regeneracji po najcięższych nawet treningach. Pod marką Biały Puch kryje się linia funkcjonalnych suplementów o niskiej cenie. Każde z nich wystarcza na 30-dniowe wsparcie dla sportowców profesjonalnych oraz świadomych amatorów.

Jak to możliwe, że Biały Puch dostarcza wszystkiego czego potrzebuje organizm w tak niskiej cenie? Zachowanie najwyższej możliwej jakości w najniższej możliwej cenie było naszym priorytetem. Dlatego zrezygnowaliśmy z wszystkich „ozdobników”, sztucznych aromatów, czy polepszaczy smaku, które podnoszą cenę, a w zamian jedynie „zaśmiecają” nasze ciało. Kupując Biały Puch płacisz jedynie za to, czego potrzebuje Twój wyczerpany treningiem organizm! Teraz możesz dostarczać mu potrzebnego, kompletnego wsparcia nie martwiąc się drenażem portfela! 

 

Biały Puch. My zawsze gramy fair.