Otrzymuj bieżące wiadomości.

Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

nie teraz nie, dziękuję
Moje konto Moje konto
Koszyk jest pusty
box_infolinia

infolinia

box_platnosci

box_bezpiecznezakupy

ceneo


» przeczytaj wszystkie opinie

Zamówienia hurtowe

 hurt_banerek2.jpg

 

 

Kontakt / Odbiory osobiste

 

FHU KDJ s.c. - Sklep E-forma.pl

Giełdowa 24A

33-100 Tarnów

NIP: 8732728455

 

Pod tym adresem mieści się także nasz sklep stacjonarny w którym realizujemy odbiory osobiste.

 

Sklep czynny: pn-pt godz. 07.30 - 16.00

Trec Nitrobolon II POWDER + SHAKER QNT

67.00
59.00

Na stanie: Bardzo dużo

Czas dostępności: Dostępny od ręki

Waga: 1 kg

Producent: Trec

Na stanie: Dużo

Czas dostępności: Dostępny od ręki

  • Opakowanie: 1100g.
  • Smak: Tropikalny
114.00
101.00
szt.

Na stanie: Dużo

Czas dostępności: Dostępny od ręki

  • Opakowanie: 1100g.
  • Smak: Pomarańczowy
114.00
101.00
szt.

Na stanie: Dużo

Czas dostępności: Dostępny od ręki

  • Opakowanie: 550g.
  • Smak: Tropikalny
67.00
59.00
szt.

Na stanie: Dużo

Czas dostępności: Dostępny od ręki

  • Opakowanie: 550g.
  • Smak: Pomarańczowy
67.00
59.00
szt.
Opis produktu Trec Nitrobolon II POWDER + SHAKER QNT

/OPIS PRODUKTU/

 

NITROBOLON to nowatorska formuła skierowana zarówno do sportowców jak i amatorów, którzy chcą osiągnąć spektakularne wyniki . Przyczynia się do błyskawicznej poprawy siły, wytrzymałości mięśni,  chroni organizm przed działaniem katabolicznym. Posiada substancje zwiększające bilans azotowy organizmu (alfa-keto-glutaran argininy oraz jabłczan argininy), stymulujące organizm do wytwarzania znacznie większej ilości tlenku azotu.

Mięśnie szybciej zaopatrują się w tlen  i związki aktywne  dzięki czemu szybciej rosną, są napompowane i cechują się większą gęstością. Zawarty w preparacie jabłczan cytruliny pozytywnie wpływa na  bilans energetyczny organizmu.
 

 

NITROBOLON posiada unikatowy  estr kreatyny HCL, który dzięki nadzwyczajnej przyswajalności  maksymalnie wykorzystuje   wszystkie właściwości kreatyny.

Już po 2-3 dniach stosowania Nitrobolonu II Powder dostrzeżesz bez trudu pierwsze widoczne efekty jego stosowania. Następuje bowiem znaczne zwiększenie objętości mięśni w czasie treningu oraz po nim. Ale to dopiero początek. Pomiędzy 5. a 8. dniem następuje maksymalne stężenie tlenku azotu, czego wynikiem jest zauważalny przyrost siły i zwiększenie obwodu mięśni.


 

nitrobolon II sklad


Sposób dawkowania:


Tolerancja na zwiększoną produkcję tlenku azotu jest różna. Nie jest więc możliwe wyznaczenie jednego dawkowania dla wszystkich osób.

Dzienna dawka preparatu powinna zawierać się w granicach 20-40g preparatu.

W dni treningowe zaleca się stosować preparat 3 razy dziennie po 1 miarce. I porcję – 30 minut przed śniadaniem, II porcję – 30 minut przed treningiem, III porcję – bezpośrednio po treningu.

W dni odpoczynku: zaleca się stosować 2 porcje na dzień. I porcję – 30 minut przed pierwszym posiłkiem, II porcję – około 5 godzin później, 30 minut przed kolejnym posiłkiem.

 

ZAKRĘCANY SHAKER QNT 700ml GRATIS!

 

UWAGA - kopiowanie oraz rozpowrzechnianie opisów jest zabronione przez e-FORMA © 2013. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.).

Ochrona autorskich praw osobistych:
Twórca, którego autorskie prawa osobiste zostały zagrożone cudzym działaniem, może żądać zaniechania tego działania. W razie dokonanego naruszenia może także żądać, aby osoba, która dopuściła się naruszenia, dopełniła czynności potrzebnych do usunięcia jego skutków, w szczególności, aby złożyła publiczne oświadczenie o odpowiedniej treści i formie. Jeżeli naruszenie było zawinione, sąd może przyznać twórcy odpowiednią sumę pieniężną tytułem zadośćuczynienia za doznaną krzywdę albo - na żądanie twórcy - zobowiązać sprawcę, aby uiścił odpowiednią sumę pieniężną na wskazany przez twórcę cel społeczny.
Masz pytania?
:
:
:
:
Opinie
Ocena:
Poleć produkt
:
:
: