Otrzymuj bieżące wiadomości.

Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

nie teraz nie, dziękuję
Moje konto Moje konto
Koszyk jest pusty
box_infolinia

infolinia

box_platnosci

box_bezpiecznezakupy

ceneo


» przeczytaj wszystkie opinie

Zamówienia hurtowe

 hurt_banerek2.jpg

 

 

Kontakt / Odbiory osobiste

 

FHU KDJ s.c. - Sklep E-forma.pl

Giełdowa 24A

33-100 Tarnów

NIP: 8732728455

 

Pod tym adresem mieści się także nasz sklep stacjonarny w którym realizujemy odbiory osobiste.

 

Sklep czynny: pn-pt godz. 07.30 - 16.00

T.A.N.T.A.L. Tantal Explosive przed treningiem Trec 250g

51.90
Dodaj do ulubionych

Na stanie: Bardzo dużo

Czas dostępności: Dostępny od ręki

Producent: Trec

Na stanie: Bardzo dużo

Czas dostępności: Dostępny od ręki

51.90
szt.
Opis produktu T.A.N.T.A.L. Tantal Explosive przed treningiem Trec 250g

TREC T.A.N.T.A.L. EXPLOSIVE PRE WORKOUT 250g

T.A.N.T.A.L. to kompletna przedtreningówka poprawiająca możliwości wysiłkowe organizmu.

T.A.N.T.A.L. zapewnia efekt pompy mięśniowej (zwiększony dopływ krwi do mięśni), który powstaje dzięki obecności argininy i cytruliny.

Cytrulina, z uwagi na mniejszą degradację w układzie pokarmowym, gwarantuje bardziej długotrwałe uczucie pompy mięśniowej.

T.A.N.T.A.L. zawiera beta-alaninę zmniejszającą zakwaszenie mięśniowe, które jest główną przyczyną upadku mięśniowego podczas wysiłków o dużej mocy.

T.A.N.T.A.L. to także dawka pobudzenia, które gwarantują tyrozyna, kofeina i naryngenina.

Pamiętaj, dobra przedtreningówka nie może tylko pobudzać musi zmuszać organizm do maksymalnej pracy treningowej.

T.A.N.T.A.L. EXPLOSIVE PRE WORKOUT – kompletna przedtreningówka

 

 

T.A.N.T.A.L. EXPLOSIVE PRE WORKOUT czyli po co przyjmujemy przedtrenigówki

Głównym celem przyjmowania przedtreningówki jest stworzenie w organizmie najlepszego podłoża do podejmowania intensywnego treningu, przeciwdziałanie zmęczeniu podczas wysiłku. Niektórym wydaje się, że naczelnym celem przedtreningówek powinno być maksymalnie pobudzenie. Owszem właściwy poziom adrenaliny jest pożądany podczas wysiłku, ale gdy będzie on zbyt wysoki to tak naprawdę utrudni sprawną energetykę. Z tego względu wysokiej klasy przedtreningówka, jak T.A.N.T.A.L. EXPLOSIVE PRE WORKOUT, powinna zawierać przede wszystkim składniki, które regulują możliwości energetyczne organizmu podczas wysiłku. Wśród nich możemy wymienić: składniki zwiększające produkcję tlenku azotu (NO), oraz beta-alaninę.

 

 

Pompa mięśniowa to przyjaciel intensywnej energetyki wysiłkowej

T.A.N.T.A.L. EXPLOSIVE PRE WORKOUT, zawiera niezbędne substraty, które organizm wykorzystuje w celu zwiększenia syntezy NO. Efekt pompy mięśniowej to wielki sprzymierzeniec extra ciężkich wysiłków. Pompa mięśniowa, wywołana produkcją NO, powoduje zwiększenie średnicy naczyń krwionośnych. Tym samym następuje maksymalizacja dopływu do pracujących mięśni krwi, która jest nośnikiem tlenu, składników energetycznych, antykatabolicznych. Poza tym, z mięśni bogato zaopatrzonych w krew szybciej usuwane są produkty uboczne metabolizmu wysiłkowego (szybsza regeneracja). Pamiętacie jedną z zasad treningowych wielkiego Weidera: zasadę pompowania krwi do mięśni? Już wtedy wiedziano, że im więcej życiodajnej krwi w mięśniach, tym efektywniejszy trening!

 

T.A.N.T.A.L. EXPLOSIVE PRE WORKOUT dostarcza główny substrat do produkcji NO – argininę. Produkt zawiera kompleks stabilnych form tego aminokwasu w postaci alfaketoglutaranu oraz jabłczanu argininy. W celu zabezpieczenia dostawy argininy na rzecz produkcji NO T.A.N.T.A.L. EXPLOSIVE PRE WORKOUT, został wzbogacony w aminokwas cytrulinę. Organizm człowieka posiada zdolność przekształcania jej w argininę!

 

Dobry trening to pompa mięśniowa, dawka dobrego pobudzenia oraz niezbędna beta-alanina, która redukuje główną przyczynę zmęczenia podczas wysiłków o wysokiej mocy

 

 

T.A.N.T.A.L. EXPLOSIVE PRE WORKOUT, dzięki obecności beta-alaniny redukuje wysiłkowe zakwaszenie mięśniowe

Czy nie raz zdarzyło się Wam, że podczas ostatnich serii, powtórzeń, nagle poczuliście odpływ sił, totalną niemoc, która doprowadzała do przedwczesnego zakończenia treningu? Głównym winowajcą upadku mięśniowego, czyli zmęczenia, podczas wysiłków maksymalnych jest narastające zakwaszenie mięśniowe. Wbrew pozorom nie jest to wyczerpanie rezerw energetycznych mięśni, ale właśnie zakwaszenie, wynikające z nagłego wzrostu stężenia jonów wodorowych (H) w środowisku mięśniowym. Mięśnie wyposażone są w specjalny peptyd, którego celem jest walka z zakwaszeniem, o nazwie karnozyna, zbudowany z aminokwasów beta-alaniny i histydyny. Jedynym, skutecznym sposobem na zwiększenie jego ilości jest suplementacja beta-alaniną. Skład T.A.N.T.A.L. EXPLOSIVE PRE WORKOUT, został dodatkowo wzbogacony w histydynę, której obecność ułatwia mięśniową syntezę karnozyny, maksymalizującej możliwości buforowe mięśni!

 

To, co powinno znaleźć się jeszcze w przedtrennigówce to odpowiednia dawka pobudzenia, regulującego pożądane, dla podejmowania intensywnej energetyki wysiłkowej, środowisko hormonalne.

 

Zastrzyk adrenaliny w T.A.N.T.A.L. EXPLOSIVE PRE WORKOUT, stymuluje maksymalne przezmiany energetyczne

 

Warto, żeby przedtreningówka zawierała składniki o działaniu pobudzającym, czyli podsycającym poziom adrenaliny. To właśnie ten hormon reguluje dostępność wielu źródeł energii i nie pozwala ziewać podczas treningu. W T.A.N.T.A.L. EXPLOSIVE PRE WORKOUT, znajdziecie pokaźną dawkę kofeiny (300mg!), wspartą naryngeniną, dzięki którym do końca treningu nie poczujecie spadków energii.

 

Pamiętajcie jednak, że składniki pobudzające są jednym z elementów przedtreningówek, a nie głównym ich aktorem. Zbyt duża dawka pobudzaczy, zwłaszcza niewiadomego pochodzenia, może tylko przysporzyć podczas treningu rewolucji pokarmowych, doprowadzić do niebezpiecznego kołatania serca, zaburzeń glikemii.

 

Żądaj od przedtreningówek przemyślanego składu, a nie tylko kumulacji składników pobudzających, które nie pozwolą się skupić na tym, co najważniejsze – TRENINGU!

 

Skład

Składniki aktywne w 9 g**

- Alfa-Ketoglutaran L-Argininy, Jabłczan L-Argininy: 3500,00 mg

w tym L-Arginina: 2290,00 mg

- Beta-Alanina: 2000,00 mg

- Tauryna: 1000,00 mg

- L-Tyrozyna: 750,00 mg

- Jabłczan Cytruliny: 500,00 mg

w tym L-Cytrulina: 280,00 mg

- Kofeina: 300,00 mg

- ViNitrox™: Ekstrakty Winogron (Vitis vinifera) i Jabłek (Malus pumila): 200,00 mg

- L-Histydyna: 100,00 mg

- Niacyna (mg NE): 25,00 mg (156%)*

- Tiamina (Wit. B1): 20,00 mg (1818%)*

- Witamina B6: 5,00 mg (657%)*

- Ekstrakt Grapefruita (Citrus paradisi) [98% Naryngeniny]: 2,00 mg

w tym Naryngenina: 1,96 mg

*Referencyjne Wartości Spożycia

**Dzienna porcja produktu

 

 

SPOSÓB UŻYCIA

Rozpuścić 5 lub 10 g (1 lub 2 miarki) w 200 ml wody używając do tego szejkera. Preparat stosować na 30 min. przed planowanym treningiem. Stosowanie należy rozpocząć od 5 g (1 miarka), w miarę potrzeb zwiększyć spożycie do 10 g (2 miarki). Unikać łączenia z innymi produktami zawierającymi kofeinę! Uwaga! Nie stosować przed snem!

 

 

OSTRZEŻENIA

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Preparat nie jest przeznaczony dla dzieci, kobiet w ciąży oraz karmiących. Nie stosować w przypadku chorób układu krążenia lub nadwrażliwości na kofeinę. Nie łączyć z alkoholem! Zrównoważona dieta i zdrowy tryb życia są ważne. Produkt zawiera naryngeninę, przez co może wpływać na jelitową absorpcję niektórych leków, prowadząc do czasowych zmian w ich metabolizmie. Jednorazowe spożycie beta-alaniny w ilości powyżej 800 mg może powodować mrowienie i drętwienie. Produkt może zawierać alergeny takie jak: mleko, soja, pszenica, jęczmień, jaja, orzeszki ziemne i orzechy.

Masz pytania?
:
:
:
:
Poleć produkt
:
:
: