Otrzymuj bieżące wiadomości.

Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

nie teraz nie, dziękuję
Moje konto Moje konto
Koszyk jest pusty
box_infolinia

infolinia

box_platnosci

box_bezpiecznezakupy

ceneo


» przeczytaj wszystkie opinie

Zamówienia hurtowe

 hurt_banerek2.jpg

 

 

Kontakt / Odbiory osobiste

 

FHU KDJ s.c. - Sklep E-forma.pl

Giełdowa 24A

33-100 Tarnów

NIP: 8732728455

 

Pod tym adresem mieści się także nasz sklep stacjonarny w którym realizujemy odbiory osobiste.

 

Sklep czynny: pn-pt godz. 07.30 - 16.00

PURPLE WRAATH MEGA MOCNY MIX AMINOKWASY CONTROLLED

253.00
205.00

Na stanie: Bardzo dużo

Czas dostępności: Dostępny od ręki

Waga: 1.2 kg

Producent: Controlled Labs

Na stanie: Dużo

Czas dostępności: Dostępny od ręki

 • Smak: Winogronowy
253.00
205.00
szt.

Na stanie: Dużo

Czas dostępności: Dostępny od ręki

 • Smak: Cytrynowy
253.00
205.00
szt.
Opis produktu PURPLE WRAATH MEGA MOCNY MIX AMINOKWASY CONTROLLED
PURPLE WRAATH MEGA MOCNY MIX AMINOKWASY CONTROLLED LABS

Twórcom Purple Wraath udało się stworzyć bardzo kompletny zestaw aminokwasów niezbędnych i rozgałęzionych. Dzięki temu twój organizm będzie cały czas w stanie anabolizmu a Ty będziesz mógł trenować dłużej i intensywniej.

 • Szybko się wchłania / szybko działa
 • Połączenie aminokwasów niezbędnych i rozgałęzionych
 • Formuła ergogeniczna nie zawierająca kofeiny
 • Wspiera naturalne środowisko anaboliczne
 • Zwiększa wytrzymałość, efektywność treningową, skupienie, poziom energii oraz tempo regeneracji
 • Przyspiesza metabolizm dzięki czemu pomaga redukować tkankę tłuszczową
 • Większa moc eksplozywna, siła i energia na treningach
 • Pomaga zachować masę mięśniową zarówno w okresie masy jak i rzeźby

Purple Wraath to produkt zawierający w sobie mieszankę aminokwasów niezbędnych (EAA), aminokwasów rozgałęzionych (BCAA) oraz związków zwiększających zdolność wysiłkową organizmu (siła, wytrzymałość etc.).

 • Leucyna –wpływa na syntezę mięśni szkieletowych na kilka sposobów: może zwiększać wydzielanie insuliny, potężnego anabolika obecnego w naszym ciele, jest niezbędna to syntezy nowych białek, które zostaną wykorzystane do tworzenia nowych włókien mięśniowych i zwiększenia masy już istniejących.

Wszystko to sprowadza się do bardzo prostego twierdzenia – leucyna zwiększa stopień i szybkość

wykorzystania białek do budowy mięśni.

 • Izoleucyna – dostarczanie dużych ilości leucyny powoduje obniżenie poziomu pozostałych dwóch aminokwasów: izoleucyny i waliny, dlatego tak ważne jest aby stosować wszystkie trzy związki razem. Dodatkowo izoleucyna jest zaliczana do aminokwasów glukogennych, czyli takich, które organizm w łatwy i szybki sposób może przekształcić w niezbędną mu do funkcjonowania energię. Oznacza to, że będziemy mogli nie tylko trenować dłużej i intensywniej, ale też szybciej się regenerować.
 • Walina – swoją obecność w tym zestawieniu zawdzięcza nie tylko, wspomnianej wcześniej, potrzebie podawania wszystkich trzech aminokwasów BCAA razem, ale również wpływowi na ograniczenie zmęczenia centralnego układu nerwowego. Dodatkowo, jak w przypadku pozostałych dwóch aminokwasów, jest łatwo przekształcana w energię zużywaną przez pracujące mięśnie i tym samym pozwala oszczędzić zapasy glikogenu zgromadzone w wątrobie.
 • Lizyna – musi być dostarczana z pożywienia, ponieważ nasz organizm nie jest w stanie jej sam wytwarzać. Wykazuje właściwości przeciwutleniające (niszczy wolne rodniki).
 • Arginina – bierze udział w powstawaniu tlenku azotu i tym samym wykazuje potencjał do rozszerzania naczyń krwionośnych, pozwalając na lepsze ukrwienie mięśni i tkanek miękkich. W sposób pośredni bierze udział w syntezie cGMP, które wraz z ATP, bierze udział w procesie skurczu mięśni oraz wykazuje działanie anaboliczne.
 • Histydyna – razem z beta-alaniną biorą udział w syntezie karnozyny, tym samym zapobiega nadbudowywaniu się kwasu mlekowego, pozwalając na dłuższy i cięższy trening.
 • Treonina – odgrywa ważną rolę w syntezie kolagenu a tym samym może poprawić stan naszych stawów, więzadeł i ścięgien.
 • Metionina – należy do grupy aminokwasów siarkowych. Jest niezbędna w procesie syntezy białek (jest przyłączana jako pierwsza podczas budowy łańcucha polipeptydowego), zwiększa produkcję glutanionu (związek pomagający usuwać toksyny z organizmu), uczestniczy w powstawaniu adrenaliny, kwasów nukleinowych i fosforanu kreatyny.
 • Fenylalania - ulega konwersji do tyrozyny, która jest prekursorem m.in.: dopaminy, adrenaliny i noradrenaliny
 • Beta-alanina – wraz z histydyną wchodzi w skład karnozyny. Tworzy również dipeptydy odpowiedzialne za „odkwaszanie” szybkokurczliwych włókien mięśniowych oraz prawidłową prace ATPazy (enzym biorący udział w procesie uwalniania energii).
 • Jabłczan cytruliny – jest prekursorem kreatyny, uczestniczy w powstawaniu tlenku azotu
 • Betaina bezwodna – w naszym organizmie wykazuje dwa główne działania: pomaga w pozbyciu się szkodliwej dla naszego organizmu homocysteiny) oraz uczestniczy w powstawaniu sarkozyny, jednego z prekursorów kreatyny.
 • Korzeń imbiru – może wpływać na procesy trawienne, produkcje kwasów żołądkowych oraz pozwala usunąć nadmiar wody z organizmu).
 • Norwalina – zabezpiecza przed rozpadem guanidynę (związek niezbędny do syntezy m.in: kreatyny i argininy), pomaga zwiększyć stężenie jonów amonowych (dzięki czemu może zmniejszać kwasowość naszego organizmu, hamuje katabolizm oraz przyspiesza anabolizm).

SKŁADNIKI AKTYWNE: Purple Wraath (winogrono)

Porcja: 12.8g

Ilość porcji w opakowaniu: 90

Opakowanie: 1152g

Zawartość w porcji w:

Niacyna (amid kwasu nikotynowego)10mg

Witamina B6 (chlorowodorek pirydoksyny) 10mg 714%

Potas (cytrynian potasu)  67mg 3%

Mieszanka PurplEAA: 7000mg (L-Leucyna, L-Walina, L-Izoleucyna, L-Lizyna (jako HCl), L-Arginina (jako HCl), L-Histydyna (jako HCl), L-Treonina, L-Metionina, L-Fenyloalanina-- Mieszana Purpl)

Endurance: 2700mg ( Beta-Alanina (CarnoSyn), Jabłczan Cytruliny, BTA Bezwodna, sproszkowany korzeń imbiru, L-NorwalinaInne )

Składniki: kwas cytrynowy, naturalne i sztuczne aromaty, kwas jabłkowy, substancja słodząca: acesulfam K; dwutlenek krzemu, substancja słodząca: sukraloza; ekstrakt z owoców borówki.

Masz pytania?
:
:
:
:
Opinie
Ocena:
Poleć produkt
:
:
: