e-FORMA.pl - Odżywki, suplementy - QNT, Olimp, Trec - Sklep - Tarnów
Twój koszyk »
zamknij

Dymatize XPAND 2X [360 g.] + SHAKER + GAZETA

Cena dostawy od: 0.00 zł

Dostępny od ręki

Waga: 0.5 kg

Producent: Dymatize

Negocjuj cenę

Cena:

93.99

Stara cena: 119.01 zł

Dodaj do schowka

Opis produktu

/OPIS PRODUKTU/

 

Silny i skuteczny stack kreatynowy XPAND 2X Caffeine Free jest produkowany przez znaną i cenioną amerykańską firmę Dymatize Nutrition. Wszystkie odżywki od Dymatize Nutrition są dokładnie sprawdzane i testowane. Najwyższy poziom kontroli daje pewność wysokiej skuteczności suplementu oraz pewności, że w składzie jest dokładnie, to co jest napisane na etykiecie. Ponadto, Dymatize XPAND 2X jest wolny od wszelkich substancji zakazanych oraz kofeiny.

2X nabiera wielu znaczeń. 2X w odżywce Xpand 2x Caffeine Free oznacza drugą generację odżywki. 2X oznacza również, że XPAND jest teraz dwa razy bardziej skoncentrowany (nowa wersja - 10gram, stara wersja - 20gram). Hybryda odnosi się do wielkości porcji odżywki - nowy Xpand 2x Caffeine Free to uśredniona porcja pomiędzy typowym koncentratem (5 gram) a tradycyjną przedtreningówką (20 gram). Hybrydowy rozmiar porcji Xpand 2x Caffeine Free pozwala na bardziej efektywne dozowanie odżywki - Xpand 2X jest po prostu lepszy i silniejszy, a Ty dzięki niemu staniesz się również lepszy i silniejszy !?!!!!

W formule przedtreningowej Xpand 2X Caffeine Free znajduje się wyłącznie sprawdzone, bardzo dobre składniki aktywne: ultra-zmikronizowany monohydrat kreatyny, CarnoSyn ® Beta-Alanina, rozgałęzione aminokwasy BCAA i to jest podstawa odżywki kreatynowej na siłę i masę Xpand 2x. Ponadto, odżywka na masę Xpand 2x zawiera również takie nowości wśród składników aktywnych, jak creatinol-o-fosforan (COP), czy wysoką zawartość ekstraktu z granatu o silnych właściwościach pompujących. Dzięki zawartości kwercetyny, N-acetyl-tyrozyny oraz witamin z grupy B booster tlenku azotu NO Xpand 2X zapewnia doskonałe skupienie i maksymalną energię na treningu?


xpand 2x reklama

 

xpand 2x sklad


Zalecane dawkowanie :
1 miarka (10 gram) + 150-200ml wody. Należy stosować ok. 30 min przed treningiem. Zaawansowani sportowcy mogą stosować podwójną porcję (2 miarki = 20 gram), a nawet potrójną porcję (3 miarki = 30 gram) odżywki przed treningiem.

ZAKRĘCANY SHAKER QNT 700ml GRATIS!

 

Zapytaj o produkt

:
:
:
:

Opinie

: Średnia: 0
:
:

Poleć znajomemu

:
:
:

Zgłoś błąd

:
:
:

Osoby, które kupiły ten produkt kupiły także